Rustikální postele

Už od malička jsme každý jeden z nás doslova hltali pohádky. Porovnávali jsme se s princeznami, králi a Kašpárek. I mi jsme toužili žít na zámku a užívat si všechnu tu krásu kolem.

Nejednu slečnu okouzlila postel plná polštářů s překrásným čelem a vyřezávanými detaily. Asi všechny snili zalehnout si do takového lůžka. V každém dívčím deníku by jste o ní určitě našli alespoň několik vět. Pokud si toužíte splnit svůj sen z dětství v dnešní době to není žádný problém. Rustikální postele najdete i nyní. V čem je jejich kouzlo? Navrátí vás do dob minulých. Umožní vám splnit si svůj dětský sen.

Ristikální postel

Ristikální postel

Jakoby jste se najednou přenesli na chvíli do minulosti. Rustikální postel se stane rázem nepřehlédnutelnou dominantou vaší ložnice. Dokonale propracované detaily, vyřezávané čela a mohutně působící nožičky změní místnost jako mávnutím kouzelného proutku na komnatu z pohádky.

Vyznavači romantického stylu budou rustikálními postelemi doslova okouzlen.

Ve vaší ložnici to ním bude přímo vyzařovat. Stačí se ponořit do polštářů, zavřít oči a snít. změníte se každý večer na bytost z pohádky.

Manželská postel v rustikálním stylu

Manželská postel v rustikálním stylu

Určitě nespornou výhodou rustikálních postelí je i materiál z jakého jsou vyrobeny. většinou se jedná o prvotřídní masivní dřevo. To se v první řadě podílí na kvalitě, kterou tyto lůžka nabízejí. Hlavně je to jejich pevnost a stabilita. A nebudeme si lhát, u postelí jsou to ty nejdůležitější vlastnosti.

Představte si chvíle odpočinku na posteli s vaším vysněným designem a dokonalou kvalitou. Pěkná představa, že? Rustikální postele přívržencem romantického stylu, toto všechno dodají. Proč se tedy neprobouzí s úsměvem na tváři? A proč byste neměli mít ten úsměv vždy, když se podíváte na tuto pohádkovou dominantu vaší ložnice?

 

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *