Proč si zvolit právě dřevěný nábytek a zařídit si jím své bydlení?

Protože masiv nabízí neuvěřitelně mnoho výhod oproti jiným výrobním materiálem. Masivní dřevo je přírodní materiál a právě proto je pro výrobu nábytku velmi vhodné. Masiv je zdravý materiál na rozdíl od dřevotřísky, z níž se během let uvolňují škodlivé toxické látky. Výhodou masivu je i jeho přirozený krásný vzhled. Kresba dřeva je vždy jiná a právě proto je každý kus nábytku z masivního dřeva originálem.
Výhodou masivu je i snadná změna barvy nábytku. Pokud se Vám nezamlouvá přirozená barva dřeva, můžete si vybrat nábytek, který je namořený, díky čemuž se změní jeho barva. Povrch dřevěného nábytku je vždy ošetřen lakem nebo přírodním voskem, čímž se jen zvýrazní a zlepší jeho vzhled. Za velké pozitivum dřevěného nábytku se považuje i skutečnost, že je velmi jednoduché poškozený nábytek opravit. Menší škrábance na nábytku stačí přebrousit a přelakovat. Nábytek bude opět jako nový.

Nábytek z masivu

Z masivu se vyrábějí všechny kusy nábytku, kterými je možné si zařídit kompletně celý interiér. Potřebujete vitríny do obývacího pokoje, jídelní soupravu do jídelny, nebo skříně, ať manželské postele do ložnice? Tak neváhejte a vyberte si z masivního nábytku a svůj výběr určitě nikdy neprohloupíte. Masivním nábytkem si lze jednoduše zařídit celý dům, nebo byt a při zvolení kvalitního dřevěného nábytku to bude celoživotní investice. Zkrátka masivní nábytek vydrží sloužit celá desetiletí.

Náš tip manželské postele z masivu – dlouholetá tradice výroby.

Proč si vybrat právě dřevěný nábytek?

Dřevěný nábytek, nebo nábytek z masivu představuje nestárnoucí trend při zařizování interiéru. V minulosti byl každý kus nábytku zhotovený ze dřeva a ani v současné době se lepší materiál jako masiv na výrobu nábytku nevyužívá. Masivní dřevo je pro výrobu jakéhokoli nábytku jako stvořené, ať už jde o nábytek do interiéru, zahradní nábytek, nebo nábytek na terasu. Mnoho výrobců, kteří vyrábějí svůj nábytek z masivu poskytují také možnost výroby nábytku na míru.