DŘEVĚNÉ POSTELE

Postele z masivu – postele pro ty nejnáročnější zájemce

Postele Mirek

Postele Mirek

Po celodenním stresu a po propracovaném a hektickém dni se obvykle těšíme jen na jedno. Na to, jak si večer lehneme do své pohodlné postele, v níž si odpočineme a načerpáme nové síly. K tomu, abychom však tyto nové síly načerpali, potřebujeme vlastnit kvalitní manželskou postel, která nám poskytne vše žádané pohodlí a bude splňovat všechny požadavky na kvalitu. Dobrá postel ze dřeva je předpokladem zdravého a tak potřebného spánku.

Masivní dubová postel

Masivní dubová postel

Je pravda, že pokud se chceme dobře vyspat, potřebujeme kvalitní matraci, ale ani rám postele není nepodstatný. Proto bychom i rámu postele, který určuje její konečný vzhled, měli věnovat náležitou pozornost. V moderních domácnostech dnes převládá jednoduchost a praktičnost, což se promítá i do každého kusu nábytku.

Postele manželské ze dřeva

Postele manželské ze dřeva

Stejně to je i při ložnicovém nábytku, čili i při postelích. Manželské postele z masivu s jednoduchým rámem se stávají stále více a více oblíbené nejen u moderních lidí, ale iu zastánců klasiky. Jednoduchý design těchto manželských postelí působí elegantně a prakticky. Bez ohledu na design manželské postele je jedním z nejdůležitějších parametrů při koupi právě velikost. Platí – čím větší, tím lepší. Nicméně současné byty neposkytují dostatek prostoru, proto je nutné i velikost postele přizpůsobit prostorovým možnostem v ložnici. Mnozí výrobci poskytují i ​​možnost výroby postelí na míru.

Velikost postele u jednolůžka je obvykle 90 × 200 centimetrů, u manželských postelí je šířka dvojnásobná, neboť musí poskytnout pohodlí dvěma osobám. Manželské postele z masivního dřeva navozují jakousi spojitost s přírodou a tak navozují pocit pohody a klidu. Masivní nábytek se vyznačuje nejvyšší kvalitou. Je pevný, moderní a vyvolává v každé místnosti dojem luxusu.

Jednoduchost a stylovost představují masivní postele

Spánek patří k nejdůležitějším potřebám každého člověka a není možné jej ničím nahradit. Díky spánku naše tělo funguje tak, jak má, při spánku se tělo regeneruje a my nabíráme energii do nového dne. Existuje však mnoho faktorů, které kvalitu spánku ovlivňují. K těmto faktorům patří nejen matrace, ale i samotná postel, místnost, ve které spíme, její orientace, teplota v ložnici, i vlhkost vzduchu.

Co nás však zajímá asi nejvíce, je samotná postel. Postele manželské, jakož i jednolůžkové postele se vyrábějí z různých materiálů, jsou vyhotoveny v různých designech, v různých velikostech, s různým povrchovým opracováním av různých barevných variacích. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější manželské postele patří manželské postele z dřevěného masivu.

Kvalita je to, co masivní postele poskytují na nejvyšší úrovni. Pokud si chceme zajistit skutečně zdravý spánek, tak manželská postel vyrobena z masivního dřeva je pro Vás to pravé. Masivní dřevo je materiál, který je také z ekologického hlediska nejvýhodnější.

Postele z masivního dřeva se vyrábějí v různých šířkách, je třeba si zvolit pouze vyhovující rozměr, který bude vyhovovat Vašim tělesným proporcím. Je samozřejmé, že čím je postel větší, tím je pohodlnější, ale ne každá ložnice je dostatečně velká na to, aby se do ní taková postel vešla. V takovém případě je vhodné si nechat vyrobit manželskou postel na míru.

Tak pokud uvažujete o koupi nové manželské postele, pořiďte si takovou, která je vyrobena z toho nejkvalitnějšího masivního dřeva. Masivní manželské postele je možné si zakoupit v moderním, nebo i rustikálním provedení, které působí velmi luxusně a splňují všechny požadavky na kvalitu a pohodlí.

Náš tip nákupem u výrobce ušetříte – manželské postele z masivu.