Dřevěné jídelní stoly

Kupujete do domácnosti stůl? Investujte do masivního dřeva. Masiv disponuje vlastnostmi, které nemá ani jeden materiál. Stůl by měl být pevný a stabilní. A tyto vlastnosti stoly z masivu určitě mají.
Nábytek z masivu doslova vydechuje svou přírodní krásu. Ano je to tak. Dřevo cítíte, má svou charakteristickou vůni. Stoly z masivu tuto vůni přinesou k vám domů. Již při vkročení do místnosti pocítíte návrat k přírodě. Najednou se ocitnete v pravé rodinné atmosféře.

Dřevěné jídelní stoly

Dřevěné jídelní stoly

Výhody dřevěných stolů

Stoly z masivu jsou také typické svým krásným a originálním vzhledem. Jejich zbarvení má osobité kouzlo, které si po celou dobu své existence zachovávají.
Nesmíme samozřejmě zapomínat ani na životnost. Dřevo je jí přímo pověstné. Už se nebudete muset bát, co váš stůl vydrží. Stoly z masivu vydrží desetkrát déle než jiný materiál. To vám potvrdí nejeden na slovo vzatý odborník.
Další výhodou masivního nábytku je jeho snadná údržba. Stoly z masivu bývají lakované a napuštěné vosky. Chrání je vůči oděrům a vodě. Takový stůl stačí otřít prachovkou a je vybaveno.
Člověk by měl myslet i na své zdraví. To je pro nás na prvním místě. Nábytek z masivního dřeva je zdravotně nezávadný. Ze správně ošetřeného masivního dřeva se neuvolňují žádné formaldehydy a jiné látky z lepidel a laků. Nehrozí žádné alergické reakce. A to je určitě důležité.

jídelní stůl bílý

jídelní stůl bílý

Nejnovějším trendem je vintage

V dnešní době již masivní nábytek neznamená jen klasický vzhled. Stoly z masivu najdete i s dokonalými moderními prvky. Nebojte se, že vaše domácnost bude působit nemoderní a zastarale.
Dřevo je přírodním materiálem, který dodává našim domovem na kráse a útulnosti. Masiv působí v interiéru útulně a hřejivě. Má svou romantiku, eleganci a osobní kouzlo. I proto byste se měli rozhodnout pro stůl z masivu. Budete při něm přece trávit chvíle s rodinou a přáteli.

Retro jídelní stůl

Retro jídelní stůl

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *